Małgorzata Mrug

coaching, trening biznesowy, facylitacja

Trener biznesu, coach, konsultant biznesowy, konsultant kryzysowy, asesor, facylitator, mentor.

Małgorzata ukończyła Akademię Trenera na WSB w Poznaniu. Jest certyfikowanym coachem ICC. Akredytowany konsultant Process Communication Model®, Insights Discovery, Insights Navigator, Discovery Full Circle, Extended DISC oraz TTI Success Insights. Trener zarządzania projektami w metodyce TenStep™.

Małgorzata jest aktywna zawodowo od 23 lat, a 13 lat na stanowiskach menedżerskich. Swoje doświadczenie czerpie z bardzo różnych branż i kultur organizacyjnych, począwszy od jednej z największych korporacji spożywczych, po prywatną firmę telekomunikacyjną sektora MŚP.

Małgorzata specjalizuje się w zagadnieniach praktyki menedżerskiej, zarządzania ludźmi, psychologicznych aspektów relacji interpersonalnych      
i efektywności osobistej oraz negocjacji. Realizuje także działania doradcze, które mają na celu zdefiniowanie bieżącej sytuacji w organizacji a następnie doprowadzenie do pożądanej zmiany.        

Jest praktykiem w obszarach związanych z doradztwem menedżerskim, HR, sytuacyjnym, w zakresie organizacji szkoleń i doradztwem rozwojowym z wykorzystaniem Profili Indywidualnych PCM, Insights Discovery lub Extended DISC. Równolegle ze szkoleniami i usługami doradczymi, prowadzi procesy coachingowe w ramach coachingu menedżerskiego (executive coaching), coachingu narzędziowego (coaching on-the-job), coachingu rozwojowego (life coaching) i coachingu zespołowego (team coaching).

Wspiera grupy w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów metodą facylitacji.

 

© 2021 Amberstone Associates All rights reserved.