Beata Rycembel

executive coaching, przywództwo, transformacje zespołów

Przygodę z coachingiem Beata rozpoczęła wiele lat temu, nie wiedząc nawet, że to co robi, to coaching. To jest jej naturalny sposób bycia z ludźmi zarówno w relacjach zawodowych jak i prywatnych. Posiadane intuicyjne umiejętności coachingowe uzupełniła w szkołach coachingu spełniających najwyższe światowe standardy.

To, co robi, jest jej pasją.

Przez ponad 11 lat pracowała w międzynarodowych korporacjach. Tam pozyskała wiedzę i praktyczne doświadczenie, które obecnie wykorzystuje w swojej pracy. Pierwsze kroki stawiała w dziale marketingu i sprzedaży. Potem jako Dyrektor Personalny odpowiadała za Europę Centralną i Wschodnią. Ma szerokie doświadczenie
w obszarze HR – zarządzania ludźmi w zakresie planowania strategicznego, wdrażania systemów motywacyjnych, systemu ocen pracowniczych, rekrutacji, planowania i prowadzenia szkoleń, rozpoznawania potencjału i planowaniu dróg rozwoju.

Jest akredytowanym coachem ICF na poziomie PCC. Jest również współtwórcą akredytowanej przez ICF szkoły team coachingu – Team Coaching Lab.

Wspiera coachingowo i warsztatowo zarządy spółek działających w regionie Europy Środkowo – Wschodniej.

© 2021 Amberstone Associates All rights reserved.