COACHING

coaching indywidualny / executive coaching / team coaching

Coaching, który proponujmy to skuteczna forma rozwoju pozwalająca na przyspieszenie tempa pożądanych zmian, polepszenie efektów działania liderów oraz osiągania przez nich celów. Realizujemy go zarówno relacji indywidualnej, jak i zespołowej. Naszymi coachami są twórcy polskiej szkoły coachingu oraz ich wychowankowie, akredytowani w federacjach coachingowych ICF i EMCC zapewniających najwyższe standardy pracy i etyki coacha.

Jeśli potrzebujesz coacha dla twoich pracowników lub zespołu:

PROGRAMY ROZWOJOWE

warsztaty / treningi / facylitacje / inspiracje

Diagnoza i świadomość potrzeb rozwojowych to pierwszy i ważny krok do biznesowej efektywności. Drugi – to taki dobór narzędzi i rozwiązań, żeby służył celom zarówno uczestników rozwoju, jak i sponsorom. Eksperci Blueamber wspierają klientów w tworzeniu szytych na miarę programów i procesów rozwojowych oraz pojedynczych wydarzeń tak, by były one korzystną inwestycją. Stawiamy przede wszystkim na konkrety, transfer wiedzy w praktykę i wspólne doświadczanie. Dlatego uczestnicy naszych warsztatów, treningów i spotkań wracają na ogół z informacją, że był to najlepiej wykorzystany czas w ich zawodowej karierze.

Napisz do nas, aby poznać aktualną ofertę rozwojową lub sprawdzić, co możemy zaproponować w odpowiedzi na Twoją konkretną potrzebę.

DIAGNOZA I OCENA KOMPETENCJI

AC/DC / akademia asesora

Jak zdiagnozować i ocenić kompetencje w organizacji, żeby móc je potem wzmacniać i rozwijać, wspierać szczególnie utalentowane osoby, a czasami dokonać mniej lub bardziej pożądanych zmian personalnych? Odpowiedź wydaje się prosta – profesjonalnie, obiektywnie i bez uprzedzeń, transparentnie i z dużą dawką informacji zwrotnej… Tylko jak to zrobić w praktyce, jeśli menedżerowie biznesowi mają tyle na głowie. Odpowiadamy – zlecić to zadanie ekspertom Blueamber, którzy realizują kompleksowo ośrodki oceny i rozwoju (AC/DC) razem z informacją zwrotną do sponsorów lub zaproponować biznesowi lub HR edukację asesorską w Akademii Asesora.

Więcej informacji o AC/DC uzyskasz wysyłając wiadomość:

KONSULTING HR

projekty i programy HR / doradztwo /konsultacje

Wyzwanie biznesowe? Czasami nie wiesz, jak coś zrobić, bo jako firma nie macie takich doświadczeń lub nie dysponujesz odpowiednimi zasobami. A czasami po prostu potrzebujesz skonsultować swój pomysł z kimś doświadczonym. Eksperci Blueamber to praktycy, którzy po wielu latach pracy w biznesie wykorzystują swoje najlepsze doświadczenia na rzecz różnych organizacji i doradzają oraz tworzą adekwatne rozwiązania m.in.:

  • strategie i wdrożenia employer brandingowe (EVP&EB)
  • audyty efektywności procesów HR i wskaźników efektywności
  • systemy okresowych ocen pracowniczych (SOOP)
  • projektowanie struktur i zakresów odpowiedzialności
 

Jeśli chcesz z nami skonsultować swoją potrzebę biznesową:

© 2021 Amberstone Associates All rights reserved.