Piotr Jankowski

coaching, mentoring, przywództwo, konsulting biznesowy

Piotr jest ekspertem w zarządzaniu i przywództwie w biznesie, kreowaniu i zarządzaniu zmianą oraz transformacją w zgodzie z wartościami i przekonaniami, w harmonii z sercem i rozumem.

Posiada ponad 17-letnie doświadczenie przywódcze, szczególnie
w budowaniu i zarządzaniu organizacjami technologicznymi, w tym zbudowanie organizacji 2500+ pracowników zatrudnionych lokalnie dla Fujitsu. Tam też pracował w wielotysięcznych organizacjach globalnych, w ramach struktur rozproszonych. Różnorodność doświadczeń przywódczych oraz biznesowych pozwala mu oferować wielowymiarową i głęboką pracę z klientami.

W pracy zawodowej osiągał sukcesy i zwycięstwa, ale zna także gorycz niepowodzeń. Dziś coach i mentor biznesowy, kiedyś przez wiele lat klient coachingu. Dzięki obydwu perspektywom jest wiarygodnym partnerem w rozwoju. Korzystając ze swojego doświadczenia biznesowego oraz umiejętnego sięgania po różne struktury pracy rozwojowej, potrafi dostosować styl, narzędzia oraz formy pracy do aktualnych potrzeb klienta korzystając płynnie z możliwości płynących z coachingu, mentoringu, consultingu i treningu.

Klienci, dla których pracuje mogą liczyć przede wszystkim na jego odwagę, szczerość, uważność, wspieranie i łączenie kropek. W pracy rozwojowej najbardziej motywuje go zadowolenie klientów z osiągania wyznaczonych przez siebie celów.

Sesje prowadzi zarówno w języku polskim jak i angielskim. Jest aktywnym mentorem w Fundacji Liderek Biznesu oraz akceleratorze start-up’ów MIT Enterprise Forum.

© 2021 Amberstone Associates All rights reserved.