Magda Oleksiewicz

przywództwo, zarządzanie zmianą

Manager, leader i ekspert w obszarach zarządzania zmianą & transformacji biznesowej z ponad 20-letnim doświadczeniem. Mentor. Posiada niezwykle bogate doświadczenie zawodowe w doradztwie strategicznym oraz branżach finansowej, nowych technologii i usług wspólnych.

Buduje i realizuje strategie zarządzania zmianą zarówno lokalnie jak i globalnie. Rozwija kulturę usprawniania i automatyzacji procesów biznesowych przy zastosowaniu nowych rozwiązań i technologii. Doskonale odnajduje się w rozwiązaniu złożonych problemów biznesowych, definiowaniu i realizacji strategii oraz innowacyjnych projektów. Entuzjastka innowacji oraz łączenia doświadczeń korporacji w możliwościami oraz tempem zmian start-upówtechnologicznych.

Specjalizuje się w rozwijaniu talentów i ich ścieżki zawodowej w strukturach korporacyjnych. Promuje efektywne i skuteczne przywództwo budując efektywne zespoły poprzez współpracę ponad strukturami.

Absolwentka ekonomii Europejskiego Uniwersytetu Viadrina oraz European Executive MBA. Ukończyła szkołę coachingu Kingmakers™ Academy oraz wiele kursów mentoringowych. Od 2012 wspiera rozwój kobiet poprzez mentoring – jako mentorka i organizator programów mentoringowych. Aktywnie wspiera rozwój fundacji Vital Voices.

© 2021 Amberstone Associates All rights reserved.