Radosław Daczyński

coaching, efektywna komunikacja, zarządzanie projektami

Radosław uważa, że każdy kto chce może się rozwijać, zmieniając swoje nawyki, schematy działania i osiągać nowe, lepsze rezultaty. Wymaga to jednak gotowości do wychodzenia poza strefę komfortu i weryfikacji (nierzadko brutalnej) rzeczywistości.

Obszary w których Radosław się specjalizuje to: coaching, efektywna komunikacja, zarządzanie projektami, prowadzenie szkoleń i warsztatów. Z wykształcenia Magister Inżynier Mechaniki i Informatyki.

Menedżer z ponad 20 letnim doświadczeniem w przemyśle produkcyjnym i łańcucha dostaw w wielu branżach i businessach (m. in. automotive, papierniczy, medyczny, B2B i inne).

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trójki wspaniałych dzieci, miłośnik aktywnego spędzania wolnego czasu, kontaktu z przyrodą,   wschodnich sztuk walki, w szczególności filozofii na których się opierają oraz myślenia i podejmowania decyzji w perspektywie długoterminowych efektów.

Radosław sądzi, że otwartość, tolerancja i rozumienie kodów kulturowych jest niezbędnym elementem budowania drogi do przyszłości.

© 2021 Amberstone Associates All rights reserved.