JOANNA BERENDT

business coach, nonviolent communication

Joanna ma ponad 10 lat doświadczenia w międzynarodowych korporacjach z branży finansowej na stanowiskach menadżerskich, gdzie zdobywała doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołami, m.in. uczestniczyła w tworzeniu od podstaw banku detalicznego. Odpowiadała za procesy związane z oceną ryzyka, usprawnianie procesów biznesowych w obszarze operacji, sprzedaży i marketingu.

Poza coachingiem i Porozumieniem bez Przemocy, interesuje się neurobiologią i pozytywną neuroplastycznością wg Ricka Hansona, którą sama praktykuje i wykorzystuje w pracy z grupami i klientami indywidualnymi.  W 2018 roku ukończyła kurs trenerski u Ricka Hansona i od tego czasu regularnie się rozwija pod okiem twórcy podejścia.

Rozwijając swoje kompetencje w obszarze komunikacji i wspierania zespołów i jednostek w jakościowej współpracy, sięgnęła po ProcessCommunication Model® Taibi Kahlera, a w 2023 została certyfikowana trenerką wg tego podejścia.

Joanna pracuje indywidualnie i zespołowo, zarówno w edukacji i biznesie, jak i z rodzicami i młodzieżą. Towarzyszy szeroko rozumianym liderom (biznesu i edukacji) w budowaniu zmotywowanych i współpracujących zespołów, a także rozwiązywaniu konfliktów oraz komunikacji opartej na zaufaniu i dialogu.

© 2021 Amberstone Associates All rights reserved.