Aldona Królikowska

mentor, sparing partner, coach

Coach i sparing partner biznesowy, pracująca z osobami i zespołami. Koncentruje się na przywództwie, procesach wdrażania, zarządzaniu zmianą, efektywności biznesowej i osobistej. Certyfikowana przez ICF na poziomie PCC. Członkini EMCC.

Mentorka zapewniająca wsparcie, wiedzę i doświadczenie menedżerom wyższego i średniego szczebla. Mieszka w Polsce, pracuje z klientami w języku polskim i niemieckim.

Przedsiębiorcza menedżerka z ponad 20 letnim doświadczeniem w międzynarodowym biznesie korporacyjnym, w tym na najwyższych stanowiskach zarządczych (CEO w Hilti Poland). 

Posiada bogate doświadczenie w zakresie sprzedaży, marketingu i działalności operacyjnej, a także udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu udanymi transformacjami biznesowymi i projektami związanymi z rozwojem ludzi. Liderka z szerokimi umiejętnościami doradczymi i menedżerskimi.

Wspiera młodych przedsiębiorców i start-upy w tworzeniu ich firm i pokonywaniu pojawiających się barier. Mentorka Youth Business Poland i Fundacji Liderek Biznesu. 

 

© 2021 Amberstone Associates All rights reserved.